Vi har bytt bokningssystem från Astra till Optima!

Torslanda Trafikskola

Vi har bytt bokningssystem från Astra till Optima!

Nu har vi bytt bokningssystem från Astra "Körkort.nu Elevcentralen" till Optimas "Nya Elevcentralen". Om du var inskriven genom Astra så ska du nu gå in på ec.stroptima.se och skriva in telefonnummer sen "glömt lösenord" så kommer du in på vår nya bokningssystem Nya Elevcentralen Optima.

Ni som har böcker/datatester kvar på körkort.nu har kvar de i 6 månader till, där har ni era gamla inloggningsuppgifter. 

Har ni några funderingar, kontakta oss på 0707560301 eller på kontoret@torslandatrafikskola.se.

Kontakta

Öppettider

Kontorets öppettider: Mån-Tors kl. 10-17.
Fredag: STÄNGT

Innehåller användning som kräver aktivt samtycke

Torslanda Trafikskola vill ge dig den bästa möjliga upplevelsen av vår tjänst. För att uppnå detta använder vi cookies och pixlar. Vissa av dessa är nödvändiga för att vår tjänst ska fungera, och andra hjälper dig att få en bättre och mer anpassad upplevelse.
Genom att klicka på "Acceptera alla" godkänner du användningen av cookies och pixlar.

Vissa cookies är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera på ett optimalt sätt, och de går därför inte att ta bort.

Läs mer