Syn undersökning? Körkortstillstånd Grupp 1

Torslanda Trafikskola

Syn undersökning? Körkortstillstånd Grupp 1

Vi gör syn undersökning för körkortsstillstånd grupp 1, det är drop in på kontorets öppettider Mån-Tors kl. 10:00-17:00. Glöm inte att med legitimation och om ni använder linser ska vi kunna testa med och utan! 

Kontakta

Öppettider

Kontorets öppettider: Mån-Tors kl. 10-17.
Fredag: STÄNGT

Innehåller användning som kräver aktivt samtycke

Torslanda Trafikskola vill ge dig den bästa möjliga upplevelsen av vår tjänst. För att uppnå detta använder vi cookies och pixlar. Vissa av dessa är nödvändiga för att vår tjänst ska fungera, och andra hjälper dig att få en bättre och mer anpassad upplevelse.
Genom att klicka på "Acceptera alla" godkänner du användningen av cookies och pixlar.

Vissa cookies är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera på ett optimalt sätt, och de går därför inte att ta bort.

Läs mer